Shanghai K & B Tarımsal Teknoloji Co, Ltd

Cesur ol, dünyaya yüz, dünyayı servis et

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shanghai K&B Agricultural Technology Co., Ltd.

iyi kalite Pirinç Protein Tozu satış için
iyi kalite Pirinç Protein Tozu satış için
Çok teşekkürler. Önerileriniz çok yardımcı oluyor. Böyle profesyonel bir ekiple işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyorum. Bu gerçekten güzel.

—— Niclas Henningsen

Benim için tasarladığın ilk etiketi hala hatırlıyorum. Şimdi Birmingham'daki ikinci depolarım var. Gelecekte hala en iyi partner olacağız.

—— Max Bertels

Ben sohbet şimdi

Shanghai K&B Agricultural Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Shanghai K&B Agricultural Technology Co., Ltd. Shanghai K&B Agricultural Technology Co., Ltd. Shanghai K&B Agricultural Technology Co., Ltd. Shanghai K&B Agricultural Technology Co., Ltd. Shanghai K&B Agricultural Technology Co., Ltd. Shanghai K&B Agricultural Technology Co., Ltd.
Kapı Üretim hattı Ambar fotoğraf yükleniyor oem paketi Hammadde

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : K & B
Yıllık satış : 22000000-25000000
Yıl kurulan : 2001
İhracat p.c : 70% - 80%
Shanghai K & B Tarım Teknolojileri A.Ş. 2014 yılında kurulan iş ihracatı konusunda uzmanlaşmış firmamız Shandong Eyaleti, Çin.Our ana fabrikamızda balık unu, mısır glüteni unu, pirinç protein tozu ve diğer yem katkı maddeleri bulunmaktadır.
Ana pazarlarımız orta doğu, kuzey Amerika ve Austrilia'dır. Ürün beslenme içeriği ve raf ömrü geliştirmek için büyük fon ve beyin yatırımları yapıyoruz. Fabrikamız ISO ve GMP standardı altında inşa edildi ve son ürün üçüncü taraf denetim şirketi tarafından test edilebilir. SGS, INTERTEK ve benzeri gibi. Teslimatla birlikte Sağlık Sertifikası ve Kalite Belgesi sağlayabiliriz.
Şirketin ana müşterileri tarla işletmecileri, karma yem fabrikaları, yem dağıtıcıları ve benzerleridir. Uzun vadeli işbirliği kurmak ve eski müşterilerimizle büyük ilişkiler kurmak konusunda içteniz.
K & B misyonu "daha iyi bir yem sağlamak, dünya çapında tarıma hizmet etmek" ve inancımız "dürüstlüğü korumak, dünyayı şekillendirmek, dünyaya hizmet etmek" dır. müşteri.

İletişim bilgileri
Shanghai K&B Agricultural Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Keran Wu

Tel: 86-21-55137101

Faks: 86-21-55137102

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)